Ta oferta pracy jest nieaktualna od 65 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/-ka Działu Handlowego

  • Poznań, wielkopolskie
  • Asystent
  • 05.09.2018
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Bryła Plus

    Kim jesteśmy? Zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem wnętrz. Dzięki szerokiej gamie produktów i usług urządzamy biura, instytucje, oraz apartamenty.

    Kogo poszukujemy? Poszukujemy dynamicznej osoby, która będzie wsparciem dla działu handlowego.

    Miejsce pracy: Poznań

    Zakres obowiązków?

    • opracowanie opisów towarów,
    • obsługa CRM, PCON-planner,
    • przygotowanie ofert, materiałów handlowych i prezentacji,
    • bieżąca obsługa biura (planowanie spotkań, montaży, transportów),
    • wprowadzanie faktur i kontrola płatności,
    • umawianie spotkań z klientami i architektami,

    Czego oczekujemy?

    • samodzielności i zaangażowania
    • komunikatywności
    • sumienności
    • inicjatywy i optymizmu

    Mile widziane:

    • doświadczenie w pracy w dziale handlowym,
    • umiejętność pisania i redagowania tekstów,
    • znajomość branż: budowlanej, meblarskiej,
    • zainteresowania: wzornictwo, design, architektura wnętrz,

    Co oferujemy?

    „Oferujemy pracę w młodym dynamicznym zespole…” Nie, to nie tego typu ogłoszenie. Na początek okres próbny, to pewne. Po drugie przystępne godziny pracy, tak aby dostosować się do Twojego stylu życia. Warunki finansowe: indywidualne, dogodne dla obu stron, omówione w trakcie spotkania rekrutacyjnego. Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana wyślij do nas CV/portfolio/pomysły.

    www.brylaplus.pl

    W celu zapoznania się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych proszę o kliknięcie w link:RODO