Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/-ka działu handlowego

  • Poznań, wielkopolskie
  • Asystent
  • 27.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    "TESKO STEEL" sp. z o.o.

    Tesko Steel Sp. z o.o.  – lider na rynku w zakresie sprzedaży blach ciętych z kręgów. Firma z wieloletnią tradycją sprzedażową. Z roku na rok poszerza swoje rynki zbytu. Drugą gałęzią działalności spółki jest sprzedaż wyrobów hutniczych (materiałów ciągnionych, profili, rur) z magazynów w Sosnowcu i Poznaniu.

    W celu wzmocnienia zespołu sprzedażowego w oddziale w Poznaniu firma poszukuje kandydatek / kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań

    Zakres obowiązków:

    • Aktywne wspieranie pracowników działu handlowego w bieżącej obsłudze klienta
    • Wpisywanie zleceń sprzedażowych i zamówień do systemu
    • Składanie zapytań ofertowych do dostawców
    • Dbanie o prawidłowy przepływ informacji wewnątrz firmy
    • Przygotowywanie niezbędnych dokumentów w oddziale
    • Korespondowanie mailowe i telefoniczne z kontrahentami z Niemiec, Włoch i Czech
    • Współpraca z działem księgowości oraz pomoc w monitorowaniu należności kontrahentów

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Komunikatywności, kreatywności i samodzielności na stanowisku pracy
    • Rzetelności w wykonywaniu zadań i umiejętności pracy w grupie
    • Zaangażowania i wysokiej kultury osobistej
    • Dobrej znajomości programu MS Office (Excel, Word)
    • Min. półrocznego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
    • Wymagana znajomość języka angielskiego (min. poziom B1),  niemiecki, włoski – mile widziany
    • Oferta także dla studentów zaocznych

    Oferujemy:

    • Pracę w zgranym zespole sprzedażowym oraz miłej atmosferze
    • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    • Zatrudnienie na pełen etat – umowa o pracę
    • Kartę MultiSport, ubezpieczenie grupowe

    Oferty ze zdjęciem, opisem kwalifikacji i przebiegiem kariery zawodowej prosimy przesyłać pod adres: Tesko Steel Sp. z o.o., Ul. Romana Maya 1; 61-371 Poznań lub za pomocą przycisku do aplikowania.

    W przesłanym cv prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Tesko Steel Sp. z o.o. w Rybniku na potrzeby prowadzenia rekrutacji”.

    Jednocześnie informujemy, że:

    1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Tesko Steel Sp. z o.o. w Rybniku, ul. Brzezińska 8a, email: [email protected]; na wskazany adres e-mail można zgłaszać wszelkie uwagi i pytania dotyczące przetwarzania danych.
    2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na potrzeby aktualnej rekrutacji - na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a, art. 9 ust.2 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz na podstawie ustawy z dnia 26 czerwca 1974 roku Kodeks pracy.
    3. odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa,
    4. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa,
    5. posiada Pani/Pan prawo żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie,
    6. ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego na działania administratora w zakresie ochrony danych osobowych,
    7. podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania uniemożliwi przeprowadzenie procesu rekrutacji.
    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.