Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/-ka Działu Handlowego

TEKOM Technologia Sp z o.o.O firmie

  • Radom

    Radom, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

Kręci Cię sprzedaż i praca z klientami, masz potencjał, a przy tym potrafisz kreatywnie pracować z klientami – to mamy idealną pracę dla Ciebie.

Twoim zadaniem będzie budowanie relacji z nowymi klientami.

Nasze wymagania

  • Szukamy kogoś komu nie obce są wyzwania

  • Mile widziane są osoby młode jeszcze studiujące

  • Potrzebujemy osobę dla której praca w handlu, komunikacja z klientami jest pasją.

  • Chcemy zatrudnić osobę, która zwiąże się z nami na dłużej i będzie filarem naszej firmy

To oferujemy

  • Elastyczny czas pracy

  • Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • Rodzinna i pozytywna atmosfera w pracy

  • Atrakcyjny System Motywacyjny – wynagrodzenie stała + premia

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Elastyczny fundusz socjalny skierowany na integrację zespołu

TEKOM Technologia Sp z o.o.

Nasza firma to miejsce gdzie potrafimy dostrzec siłę ludzkiego potencjału. To właśnie dzięki naszemu zespołowi możemy kreatywnie tworzyć, wdrażać oraz wspierać różnego rodzaju produkty informatyczne dla naszych klientów. Chcemy inwestować w ludzi i ich przyszłość. Dbamy o świetną atmosferę w pracy, wiemy że szczera i uczciwa rozmowa są fundamentami współpracy. Więcej informacji znajdziesz na www.tekom.pl Stale się rozwijamy i chcemy uzupełnić nasz ponad sześćdziesięciu osobowy zespół o stanowisko: Asystent/-ka Działu Handlowego.

Przewiń do profilu firmy