Ta oferta pracy jest nieaktualna od 184 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent(ka) Działu Handlowego/Recepcjonistka

  • Kokotów (pow. wielicki), małopolskie
  • Asystent
  • 21.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    7R Solution Sp. z o.o. jest  dynamicznie rozwijającą się firmą z branży TSL. Nasza organizacja ma kilkuletnie doświadczeniem w zakresie logistyki magazynowej, transportu i dystrybucji. W związku  z naszymi planami rozwoju struktur i otwieraniem nowych Parków Logistycznych poszukujemy dynamicznego i proaktywnego kandydata na stanowisko
    Miejsce pracy: Kokotów (pow. wielicki)

    Opis stanowiska:

    • Pozyskiwanie nowych Klientów w bezpośrednim kontakcie telefonicznym
    • Identyfikacja zapotrzebowania Klientów na usługi magazynowo - transportowe
    • Bieżące monitorowanie rynku oraz Klientów na powierzonym obszarze geograficznym
    • Prowadzenie branżowych kampanii tele-marketingowych o zasięgu ogólnopolskim
    • Wsparcie aktywności działu handlowego w relacjach z Klientami
    • Przygotowywanie ofert handlowych
    • Obsługa administracyjna biura

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (w branży TSL lub pokrewnej mile widziane)
    • Dobra znajomość pakietu MS Office
    • Łatwość nawiązywania kontaktów
    • Zdolności negocjacyjne oraz interpersonalne
    • Wysoka kultura osobista

    Oferujemy:

    • Pracę w rozwijającej się spółce z dużym potencjałem
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • wynagrodzenie stałe oraz premia w wysokości uzależnionej od wyników
    • możliwość rozwoju i awansu
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.