Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/-ka Działu Handlowego

Overseas Trading Limited Sp. z o. o. Oddział w PolsceO firmie

  • Pomorska 53
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Overseas Trading Limited Sp. z o. o. Oddział w Polsce

Pomorska 53

Szczecin

Overseas Trading Limited  jest wieloletnim partnerem biznesowym oferującym kompleksowe rozwiązania dla handlu. Już od blisko 19 lat współpracujemy z dużymi sieciami handlowymi, dyskontami, hurtowniami i małymi sklepami, zarówno na terenie Wielkiej Brytanii jak i w pozostałej części Europy i świata. Oferujemy unikalną gamę produktów spożywczych i nieżywnościowych w 52 różnych kategoriach. Jesteśmy dynamiczną, szybko rozwijającą się firmą, która jest dumna ze swojej zdolności do dostarczania produktów o doskonałym stosunku jakości do ceny, odpowiednich dla każdego modelu handlu.

Zakres obowiązków:

  • weryfikacja dokumentów handlowych
  • współpraca z księgowością PL & UK
  • dbałość o prawidłowy obieg faktur i innych dokumentów służbowych
  • wsparcie działu sprzedaży
  • przygotowywanie ofert handlowych

Wymagania:

  • Samodzielność oraz bardzo dobre zdolności organizacyjne
  • Skrupulatność, wielozadaniowość oraz dokładność w pracy
  • Umiejętność sprawnego funkcjonowania pod presją czasu
  • Bardzo dobra obsługa komputera
  • Bardzo dobra znajomość pakiet Microsoft Office, w szczególności Excel i Outlook
  • Mile widziana znajomość programu handlowego SYMFONIA
  • Doświadczenie pracy w firmie współpracującej z sieciami handlowymi będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe lub średnie, preferowane ekonomiczne
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - pełen wymiar godzin
  • Możliwość awansu wraz z rosnącymi kompetencjami i zakresem odpowiedzialności

Ogłoszenie archiwalne