Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/-ka działu handlowego

MUVE S.A.O firmie

MUVE S.A.

Krakowiaków 36

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Działu Handlowego w realizacji zadań związanych ze sprzedażą usług będących w ofercie firmy

  • Wprowadzanie i weryfikacja produktów

  • Wprowadzanie poprawek na stronach sklepu internetowego

  • Nadzór nad rozwojem kategorii

  • Pozyskiwanie nowych kontaktów handlowych

  • Współpraca z pozostałymi działami firmy

Nasze wymagania

  • Jesteś osobą pełną energii, kreatywną z inicjatywą i potrafisz szybko podejmować decyzje

  • Sprawnie posługujesz się językiem polskim i angielskim

  • Lubisz pomagać ludziom i rozwiązywanie problemów dostarcza Ci dużo satysfakcji

  • Twoja kreatywność i samodzielność przełoży się na osiąganie celów

  • Lubisz zawierać nowe znajomości i komunikować się z ludźmi online

  • Nie masz problemów z obsługą pakietu Office

To oferujemy

  • Przyjazne miejsce pracy w zespole pełnym energicznych i młodych osób

  • Możliwość rozwoju: dynamiczna ścieżka kariery, szkolenia

  • Dostęp do najnowszych technologii, gier planszowych, książek

  • Praca stacjonarnie w Warszawie bądź zdalnie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

MUVE S.A.

Sklep internetowy muve.pl, najdynamiczniej rozwijający się sklep internetowy z grami wideo, grami planszowymi, książkami oraz pierwszy polski sklep dystrybucji cyfrowej.

Przewiń do profilu firmy