Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/-ka Działu Handlowego

PROJECT ZERO WASTE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Pomoc dla Działu Handlowego w zakresie koordynacji obiegu dokumentów pomiędzy pozostałymi działami spółki zgodnie z wewnętrznymi procedurami,

  • Sprawdzanie danych do przygotowania umów/sprawozdań

  • Kontrola systematyczności pracy handlowców, analizowanie i raportowanie realizacji sprzedaży,

  • Przygotowywanie wystąpień i innych eventów promocyjnych, w których zaangażowany jest Dział Handlowy,

  • Prowadzenie analiz i raportowanie do bezpośredniego przełożonego

  • Kontakt z klientem np. w przypadku potrzeby uzupełnienia dokumentów, weryfikacji przesłanych danych.

Nasze wymagania

  • Zaangażowania w realizowane projekty,

  • Otwartości na ludzi, komunikatywności na wysokim poziomie, zdolności budowania relacji,

  • Skrupulatności, terminowości w realizacji powierzonych zadań,

  • Efektywnego działania,

  • Chęci do rozwoju i nowych wyzwań,

  • Samodzielności w realizacji powierzonych zadań.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Atrakcyjny system premiowy, powiązany z efektami pracy,

  • Wyzwania –możliwość objęcia opieki nad projektami realizowanymi w ramach Działu Sprzedaży,

  • Możliwość awansu wewnętrznego w strukturach firmy,

  • On boarding oraz stałe podnoszenie kwalifikacji poprzez uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych (produktowych, czy dotyczących przepisów prawa środowiskowego),

  • Dodatkowe benefity: karta multisport, dodatkowe premie za najlepsze wdrożone innowacje.

PROJECT ZERO WASTE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

DOŁĄCZ DO NAS!

Nasz zespół to ambitni ludzie, z bogatym doświadczeniem, którym chętnię się

z Tobą podzielą. W rewanżu przyjmiemy Twój entuzjazm, pozytywną energię

i wkład w rozwój naszej Organizacji.

Przewiń do profilu firmy