Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka działu handlowego

BIMIZ

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa dużych klientów przemysłowych, detalicznych i horeca głównie w kanale B2B

  • Obsługa dużych klientów międzynarodowych w kanale B2B

  • Prowadzenie korespondencji /jęz. angielski/

  • Monitorowanie realizacji kontraktów

  • Monitorowanie płatności

  • Obsługa, aktualizacja i tworzenie baz danych

  • Reprezentowanie firmy na targach

  • Czynności organizacyjne pracy biura

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów

  • Kreatywność i własna inicjatywa

  • Dążenie do samorozwoju

  • Zaangażowanie w pracę

  • Umiejętność dobrej organizacji czasu pracy

  • Bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego (min. B2) w celu kontaktu z zagranicznymi klientami

  • Prawo jazdy

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Zdobycie wszechstronnego doświadczenia w zakresie obsługi klientów /handel krajowy i międzynarodowy, logistyka, jakość, zakupy, marketing/

  • Możliwość realizacji odpowiedzialnych zadań

  • Szkolenia i możliwość indywidualnego rozwoju

  • Wyjazdy do klientów i na targi w kraju i zagranicą

  • Godziny pracy 8:00 – 16:00

BIMIZ

BIMIZ jest dynamicznie rozwijającą się polską rodzinną firmą, funkcjonującą na rynku mrożonych owoców i warzyw od 1988 roku. W skład grupy BIMIZ wchodzą dwa zakłady produkcyjne zatrudniające łącznie około 300 osób. Dostarczamy wysokiej jakości produkty odbiorcom w całej Europie.

Zaaplikuj, jeśli ważne są dla Ciebie nasze wartości, takie jak solidność, szczerość, pracowitość, dążenie do rozwoju, troska o zdrowe odżywianie. Nasi pracownicy od początku stają się pełnoprawnymi członkami zespołu i partnerami, posiadającymi realny wpływ na decyzje oraz działania firmy.

Zapewnimy szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, szybki rozwój oraz zdobywanie doświadczenia w przemyśle spożywczym.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV, klikając w przycisk Aplikuj.

  • Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

  • Nie odsyłamy niewykorzystanych ofert.

  • Więcej informacji na stronie www.bimiz.com