Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka Działu Handlowego

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 2018-09-12

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    ZATRUDNIMY: Asystenta/kę Działu Handlowego
    Lokalizacja: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • przygotowywanie zestawień i raportów dotyczących
      podstawowych danych handlowych oraz ofert produktowych
    • współpraca z producentami oraz Aptekami w zakresie dostępności produktów
    • kompletowanie i archiwizację dokumentacji handlowej
    • wsparcie Działu Handlowego w codziennych obowiązkach

    Oczekujemy:

    • dobrej znajomości pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
    • umiejętności zarządzania czasem i organizacji pracy własnej
    • inicjatywy w działaniu i operatywność
    • mile widziani studenci ostatnich lat studiów (preferowane kierunki handel, marketing)

    Najlepszym kandydatom oferujemy:

    • umowę o pracę / umowę zlecenie
    • doskonałe miejsce na rozpoczęcie swojej kariery zawodowej
    • pracę w nowoczesnym biurze w dobrej lokalizacji
    • pozytywne emocje
    • ulubione miejsce pracy
    • atmosferę wsparcia i życzliwość
    • wysokie standardy etyczne
    • szkolenia odpowiadające potrzebom rozwojowym
    • benefity (prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny, pakiet sportowy wraz ze świadczeniami na działalność kulturalno-oświatową, programy prozdrowotne, treningi sportowe, akcje profilaktyczne)
    • zniżki oraz karty rabatowe na Produkty Naszych Marek
    bottom
    Administratorem danych osobowych osób zgłaszających udział w prowadzonym przez Administratora procesie rekrutacyjnym jest DOZ S.A. z siedzibą w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 134, 02-305 Warszawa, NIP: 6762175698, REGON: 357674992