Asystent/ka Działu Handlowego

Diagnostyka S.A.

  • Opolska 131a, Krzyki, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ważna jeszcze 8 dni
    do: 26 sie 2022
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Opolska 131a

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Wparcie administracyjne Działu Handlowego w zakresie opracowywania ofert, przygotowywania dokumentacji, umów

  • Obsługa kontrahentów: korespondencja, kontakt telefoniczny, udział w procesie windykacji należności

  • Wystawianie rachunków dla klientów, generowanie rachunków oraz zestawień sprzedażowych

  • Bieżąca współpraca na linii laboratorium - kurierzy – kontrahent, zbieranie uwag, opinii

  • Prowadzenie bazy kontrahentów i wykonywanych badań

  • Prowadzenie rejestru umów z kontrahentami

  • Obsługa systemu kart dostępowych

  • Aktualizacja cenników badań

  • Tworzenie raportów, zestawień, analiz na potrzeby Działu Handlowego

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (w dziale sprzedaży lub dziale obsługi klienta w dużej firmie)

  • Bardzo dobra obsługa komputera w zakresie MS Office (przede wszystkim arkusza Excel) i urządzeń biurowych

  • Wykształcenie średnie (mile widziane ekonomiczne)

  • Dobra organizacja pracy

  • Komunikatywność i samodzielność w działaniu

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pracę na rzecz największej polskiej sieci laboratoryjnej, stale rozwijającego się branżowego lidera rynku

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo, pełen etat

  • Karta mutlisport, opieka medyczna, zniżki na usługi firmy, ubezpieczenie grupowe, kurs językowy Etutor

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Tak się u nas pracuje