Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka Działu Handlowego

Infortes Sp. z o.o.

4 0005 000 brutto / mies.
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

aleja Śląska 1

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie bazą potencjalnych klientów (praca z bazami danych on-line oraz w systemie CRM)

  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z potencjalnymi klientami (rozmowy telefoniczne, e-mail oraz social media)

  • Umawianie spotkań handlowych

  • Prowadzenie kampanii marketingowych do potencjalnych klientów (e-mailing, telefon, social media, eventy własne i zewnętrzne)

Nasze wymagania

  • Łatwe nawiązywanie kontaktów i budowanie relacji, w szczególności w rozmowach telefonicznych

  • Umiejętność docierania do osób decyzyjnych w firmach potencjalnie zainteresowanych naszą ofertą

  • Dobra znajomość oprogramowania biurowego

  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu

  • Wysoka kultura osobista

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w dziale sprzedaży

  • Chęć do rozwoju kariery w dziale sprzedaży

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w kierunku sprzedaży i marketingu

  • Zdobywanie doświadczenia w firmie, która jest liderem sprzedaży systemów Comarch ERP w skali kraju

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Infortes od blisko 20 lat zajmuje się sprzedażą, wdrażaniem oraz serwisowaniem informatycznych systemów wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem. Jesteśmy największym w kraju partnerem Comarch S.A.. Nasze centrala znajduje się we Wrocławiu, ale działamy na terenie całego kraju.

Przewiń do profilu firmy