Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka Działu Handlowego

Solid Security Sp. z o.o.O firmie

  • Zakopane

    Zakopane, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie raportów, zestawień, analiz na potrzeby przełożonego,

  • nadzór nad dokumentacją pracowniczą,

  • kontakt z oddziałami firmy w Polsce,

  • ścisłą współpracę z innymi jednostkami organizacyjnymi w Spółce,

  • koordynacja przepływu informacji wewnątrz firmy.

Nasze wymagania

  • dobra organizacja pracy własnej,

  • umiejętność koordynowania kilku spraw jednocześnie,

  • praktyczna znajomość MS Office (szczególnie Excel),

  • min. kilka miesięcy doświadczenia w pracy biurowej,

  • komunikatywność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

To oferujemy

  • pracę na pełen etat,

  • początkowo umowę zlecenie, a po 3 miesiącach umowę o pracę,

  • przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole,

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.

Solid Security Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą z polskim kapitałem z powodzeniem funkcjonującą od 1991 roku na terenie całego kraju. Należymy do grupy powiązanych ze sobą, wyspecjalizowanych spółek, które świadczą usługi we wszystkich obszarach związanych z bezpieczeństwem.

Przewiń do profilu firmy