Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1110 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/-ka Działu Handlowego

  • Zielonka, mazowieckie
  • Asystent
  • 2015-05-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Doka Polska Sp. z o.o. jest częścią austriackiego koncernu specjalizującego się w technice deskowań.
    Firma działa na rynku polskim od 1993r. W związku z rozwojem Naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

    Zielonka
    Nr ref: 04/War/DH

    Opis Stanowiska:

    • wspieranie administracyjne działu handlowego w zakresie obiegu informacji
    • tworzenie raportów, sprawozdań, analiz
      (praca w programie MS Excel), prezentacji również w języku angielskim
    • organizowanie spotkań biznesowych, wyjazdów służbowych krajowych i zagranicznych;
    • koordynowanie współpracy z pozostałymi działami firmy
    • bieżące wspieranie kierownictwa Spółki
    • przygotowywanie i obsługa spotkań, konferencji oraz narad

    Oferujemy:

    • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

    Wymagania i kompetencje:

    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
    • wykształcenie wyższe
    • praktyczna znajomość obsługi komputera (MS Word, MS Excel, MS Power Point, MS Outlook)
    • prawo jazdy kat B
    • dokładność i terminowość w działaniu
    • umiejętność organizowania pracy
    • wysoka kultura osobista
    • umiejętność pracy w zespole

    Prosimy o umieszczanie numeru referencyjnego w tytule.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję.

    Prosimy o dopisanie klauzuli :”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997r. (DZ.U.Nr 133 poz.883)."