Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka Działu HR

R.Power Sp. z o.o.O firmie

  • Puławska 2, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

R.Power Sp. z o.o.

Puławska 2

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Dodawanie ogłoszeń na portalach pracy

  • Aktywne i skuteczne docieranie do kandydatów przy wykorzystaniu metody direct search (LinkedIn recruiter)

  • Wstępna selekcja i prowadzenie wstępnych rozmów z kandydatami (screening)

  • Wsparcie przy planowaniu szkoleń i wdrożeń Pracowników

  • Wsparcie działań employer branding’owych i innych projektach miękkiego HR

  • Raportowanie i wsparcie administracyjne

Nasze wymagania

  • Ukończone (bądź w trakcie realizacji) studia z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi, Psychologii lub Filologii Angielskiej

  • Dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

  • Komunikatywność i umiejętność nawiązywania relacji

  • Dobra organizacja pracy, proaktywność i samodzielność

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Doświadczenie w wykonywaniu ww. obowiązków będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku w dynamicznie rozwijającej się branży OZE

  • Stabilne zatrudnienie w największej i najbardziej renomowanej firmie w branży PV w Polsce

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Profesjonalny, energiczny zespół

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

Firma R.Power Sp. z o.o. jest liderem rynku fotowoltaiki w Polsce. Specjalizujemy się kompleksowym rozwojem wielkopowierzchniowych projektów elektrowni, ich budowie, obsłudze oraz zarządzaniu.

Przewiń do profilu firmy