Oferta pracy

Asystent/ka Działu HR

ASTEK Polska

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa

Mokotowska 1

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • bieżące wsparcie wewnętrznego działu HR w realizacji projektów rekrutacyjnych do struktury office

  • pozyskiwanie kandydatów metodą direct search

  • redagowanie i publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych

  • uczestniczenie w innych działaniach zespołu

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów

  • zainteresowanie obszarem rekrutacji

  • dokładność oraz zaangażowanie

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2)

Mile widziane

  • pierwsze doświadczenie w obszarze rekrutacji

To oferujemy

  • Atrakcyjny i przejrzysty system wynagrodzeń

  • Stabilne zatrudnienie

  • Szkolenia i treningi

  • Rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku - naszymi Klientami są najbardziej rozpoznawalne marki polskie i globalne

  • Benefity pozapłacowe (m.in.: pakiet premium prywatnej opieki medycznej i kartę sportową), dobrą atmosferę pracy oraz spotkania integracyjne

  • Dogodną lokalizację biur

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne