Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/-ka działu hurtowego

  • Poznań, wielkopolskie
  • Asystent
  • 2019-01-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    TORINO HOLDING S.A.

    Miejsce pracy: Poznań

    Opis stanowiska:

    • Przyjmowanie zamówień od klientów hurtowych oraz monitorowanie przebiegu ich realizacji,
    • Wystawianie faktur sprzedażowych,
    • Monitorowanie należności,
    • Ścisła współpraca z handlowcami w terenie,
    • Współpraca z działem logistyki i magazynowania oraz z działem reklamacji,
    • Systematyczny kontakt z dotychczasowymi klientami,

    Wymagania:

    • wykształcenie – minimum średnie,
    • wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • mile widziana znajomość programu CDN XL, OPTIMA,
    • bardzo dobra organizacja pracy,
    • umiejętność współpracy w zespole, dobra komunikacja,
    • umiejętność pracy pod presją czasu oraz organizacji pracy własnej,
    • odpowiedzialność, systematyczność, terminowość,

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Dobre warunki pracy i płacy uzależnione od posiadanych kwalifikacji

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.