Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka działu kadr i płac

Fundacja Dajemy Dzieciom SiłęO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • pomoc w przygotowaniu danych do sporządzania list płac, umów cywilnoprawnych, rozliczeń podatkowych oraz rozliczeń ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych

  • wsparcie w prowadzeniu ewidencji nieobecności chorobowych i innych nieobecności

  • prowadzenie ewidencji urlopowej, ważności badań lekarskich i szkoleń BHP pod okiem doświadczonych specjalistów

  • kontakt z instytucjami z urzędami: ZUS, US, PIP, PFRON, GUS

  • ścisła współpraca z działem kadr i płac i innymi zespołami fundacyjnymi

Nasze wymagania

  • posiadasz min 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • znasz program Płatnik oraz system Symfonia Kadry i Płace

  • chcesz rozwijać się i zdobywać wiedzę oraz umiejętności w obszarze kadrowo-płacowym

  • masz wykształcenie wyższe lub jesteś w trakcie studiów finanse lub ekonomia

  • jesteś samodzielny/a, potrafisz dobrze organizować, planować i dbać o rezultaty pracy własnej

  • cechuje Cię skrupulatność, rzetelność, dbałość o szczegóły

  • umiesz i lubisz pracować w zespole

  • cechują Cię umiejętności komunikacyjne oraz wysoka kultura osobista

  • z zaangażowaniem i entuzjazmem podchodzisz do działania i podejmowania wyzwań

  • masz umiejętności sprawnego korzystania z narzędzi pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint)

To oferujemy

  • praca zaczynającą się od czerwca 2021 r.

  • praca na pełny etat, w oparciu o umowę o pracę

  • praca od poniedziałku do piątku

  • pakiet wdrożeniowy oraz możliwość zdobywania nowych doświadczeń i wiedzy

  • rozwój, odpowiedzialność, skuteczność i jakość, współpraca, szacunek

  • adekwatne wynagrodzenie do Twoich kompetencji

  • praca w zespole pełnym profesjonalizmu i zaangażowania

Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę

Szukasz głębszego sensu w swojej pracy?

Chcesz wykorzystać swoją wiedzę biznesową, sprzedażową i zarządczą w uznanej organizacji pozarządowej zajmującej się przeciwdziałaniem krzywdzeniu dzieci?

Podzielasz wartości związane z prawami dziecka wynikającymi z Konwencji o Prawach Dziecka, m. in.: nietykalność cielesna, brak dyskryminacji ze względu na pochodzenie, płeć, religię i inne cechy?

Przewiń do profilu firmy