Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka Działu Kadr i Płac

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 02.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Miejsce pracy: Warszawa
    ADKiP/CEN/2019

    Opis stanowiska:

    • bieżące wsparcie administracyjne Działu Kadr (kopiowanie dokumentów, odbieranie poczty)
    • segregowanie i archiwizacja dokumentów kadrowych
    • przygotowywanie raportów i zestawień kadrowo-płacowych
    • sporządzanie list obecności dla pracowników firmy
    • zamawianie materiałów biurowych dla Działu Kadr

    Wymagania:

    • wykształcenie kierunkowe - mile widziane
    • doświadczenie w pracy w działach kadrowo-płacowych - mile widziane
    • znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych - mile widziana
    • bardzo dobra znajomość programów z pakietu MS Office (w tym MS Excel)
    • umiejętność pracy w zespole
    • dokładność, obowiązkowość i staranność
    • dyspozycyjność (40 godzin tygodniowo)

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na umowie o pracę w stabilnej firmie
    • prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie
    • dofinansowanie do pakietów sportowych
    • bony lunchowe
    • platformy szkoleniowe, m.in. do nauki j. angielskiego
    • pracę w doświadczonym i przyjaznym zespole :)
    1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest OBI Centrala Systemowa sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy alei Krakowskiej 102, 02-180 Warszawa („Administrator”).
    2. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować wysyłając wiadomość e-mail na adres ochrona.[email protected] lub pismo na adres siedziby Administratora, z dopiskiem „Inspektor Ochrony Danych”.
    3. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w związku z procesem rekrutacji prowadzonym przez Administratora.
    4. Dane przetwarzane są na podstawie zgody wyrażonej przez Panią/Pana w związku z uczestnictwem w rekrutacji (art. 6 ust. 1 lit. a RODO)
    5. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być podmioty wspomagające Administratora w prowadzeniu procesów rekrutacji oraz podmioty dostarczające i utrzymujące infrastrukturę IT.
    6. Pani / Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres prowadzenia rekrutacji a następnie zostaną usunięte. W przypadku, gdy udzieliła Pani/Pan  zgodę na wykorzystanie danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, Pani/Pana dane będą przetwarzane dla tych celów nie dłużej niż 24 miesiące a następnie usunięte.
    7. Ma Pani / Pan prawo żądania dostępu do Pani / Pana danych osobowych, żądania ich sprostowania, żądania ich usunięcia, żądania ograniczenia ich przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.
    8. Może Pani/Pan w każdym momencie cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
    9. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
    10. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.
    bottom