Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Kadr i Płac

ALNOR Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

Aleja Krakowska 10

Wola Mrokowska (pow. piaseczyński)

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie administracyjne działu kadr i płac w bieżących zadaniach,

  • zakładanie i prowadzenie akt osobowych,

  • wprowadzanie i aktualizowanie danych w systemie kadrowo-płacowym,

  • nadzorowaniem ewidencji czasu pracy,

  • pomoc przy wprowadzaniu danych do naliczania płac,

  • kontakt z kandydatami biorącymi udział w procesach rekrutacyjnych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe bądź w trakcie studiów,

  • min. roczne doświadczenie na analogicznym stanowisku,

  • podstawowa znajomość prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,

  • sumienność, dokładność, samodzielność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki,

  • wysoka kultura osobista,

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

  • znajomość MS Office.

To oferujemy

  • pracę w firmie z branży HVAC specjalizującej się w nowoczesnych systemach wentylacji,

  • ciekawe i różnorodne zadania,

  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego,

  • miłą i przyjazną atmosferę w pracy.

Jesteśmy wiodącą firmą w Polsce w zakresie produkcji i dystrybucji elementów wentylacyjnych. Swoją ofertę kierujemy głównie do dystrybutorów i firm wykonawczych.

Przewiń do profilu firmy