Oferta pracy

Asystent/ka Działu

Cersanit S.A.

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa administracyjna Działu Prawnego, w tym: prowadzenie terminarza Działu oraz zarządzanie korespondencją.

  • Prowadzenie czynności związanych z rejestracją, kompletowaniem i archiwizowaniem dokumentacji prawnej spółki.

  • Tworzenie baz danych, raportów i analiz na potrzeby działu.

  • Kontakt z sądami, urzędami, komornikami lub notariuszami w zakresie ustalonym przez kierownika działu.

  • Wsparcie w procesie tworzenie pism procesowych i urzędowych.

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie wyższe lub jesteś w trakcie ostatniego roku studiów zaocznych (preferowani absolwenci administracji lub kierunków pokrewnych).

  • Swobodnie porozumiewasz się w języku angielskim.

  • Znasz pakiet MS Office, zwłaszcza MS Excel w stopniu co najmniej dobrym.

  • Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B.

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w jednej z wiodących firm produkcyjnych na rynku europejskim z polskim kapitałem.

  • Wsparcie zespołu na każdym etapie zatrudnienia.

  • Możliwość uczenia się od specjalistów w swojej dziedzinie.

  • Wysoką samodzielność w działaniu.

  • Możliwość nauki języków obcych w godzinach pracy.

  • Jasny, oparty o cele system premiowy.

  • Krótsze piątku – dłuższe weekendy.

  • Kartę sportową, opiekę medyczną i ubezpieczenia grupowe na preferencyjnych warunkach.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • jeden krótszy dzień pracy