Logo Pracuj.pl

Asystent/ka Działu

Cersanit S.A.O firmie

  • Kielce
    Kielce, świętokrzyskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa administracyjna Działu Prawnego, w tym: prowadzenie terminarza Działu oraz zarządzanie korespondencją.
  • Prowadzenie czynności związanych z rejestracją, kompletowaniem i archiwizowaniem dokumentacji prawnej spółki.
  • Tworzenie baz danych, raportów i analiz na potrzeby działu.
  • Kontakt z sądami, urzędami, komornikami lub notariuszami w zakresie ustalonym przez kierownika działu.
  • Wsparcie w procesie tworzenie pism procesowych i urzędowych.

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie wyższe lub jesteś w trakcie ostatniego roku studiów zaocznych (preferowani absolwenci administracji lub kierunków pokrewnych).
  • Swobodnie porozumiewasz się w języku angielskim.
  • Znasz pakiet MS Office, zwłaszcza MS Excel w stopniu co najmniej dobrym.
  • Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w jednej z wiodących firm produkcyjnych na rynku europejskim z polskim kapitałem.
  • Wsparcie zespołu na każdym etapie zatrudnienia.
  • Możliwość uczenia się od specjalistów w swojej dziedzinie.
  • Wysoką samodzielność w działaniu.
  • Możliwość nauki języków obcych w godzinach pracy.
  • Jasny, oparty o cele system premiowy.
  • Krótsze piątku – dłuższe weekendy.
  • Kartę sportową, opiekę medyczną i ubezpieczenia grupowe na preferencyjnych warunkach.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie wypoczynku
  • jeden krótszy dzień pracy

Asystent/ka Działu, Kielce