Logo Pracuj.pl

Asystent/ka Działu Konsultingu HR

HRK S.A.O firmie

  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • praktykant / stażysta, asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

HRK S.A.

plac Bankowy 2

Śródmieście

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Rekrutujemy dla

Poszukujemy kandydatów/tek do centrali HRK S.A. w Warszawie. TWOJĄ ROLĄ będzie wsparcie konsultantów HRK w realizacji projektów związanych z rozwojem pracowników, sesjami AC/DC, procesami rekrutacyjnymi w ramach różnych specjalizacji. Zapraszamy do przesłania aplikacji STUDENTÓW zainteresowanych podjęciem współpracy w wymiarze co najmniej 3 dni w tygodniu (możliwość elastycznego podejścia)

Twój zakres obowiązków

  • opracowanie harmonogramów sesji
  • przygotowanie materiałów
  • całodniowe wsparcie logistyczne prowadzonego szkolenia

Wymagania pracodawcy

  • samodzielność i skrupulatność w realizacji powierzonych zadań,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • rozwinięte umiejętności organizacyjne,
  • komunikatywność,
  • poczucie humoru,
  • zaangażowanie
  • dobra znajomość MS Office.

Pracodawca oferuje

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w renomowanej firmie o wysokich standardach pracy.
  • Możliwość poznania metod realizacji projektów rekrutacyjnych z uwzględnieniem zaawansowanych narzędzi wspierających skuteczność procesu.
  • Pracę w przyjaznym i profesjonalnym środowisku.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

HRK jest jedną z największych i najbardziej doświadczonych polskich organizacji doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Od ponad 20 lat dostarczamy naszym Klientom rozwiązania potrzebne na każdym etapie cyklu życia pracownika w organizacji - od rekrutacji i employer brandingu, poprzez ocenę i rozwój pracowników, obsługę kadr i płac, aż po outplacement. Istniejemy od 2000 roku i działamy w oparciu o zespoły wyspecjalizowane w obsłudze poszczególnych branż. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Łodzi.

Asystent/ka Działu Konsultingu HR, plac Bankowy 2, Śródmieście, Warszawa