Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka Działu

  • Kraków, małopolskie
  • Asystent
  • 03.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa ACTION S.A. to jeden z wiodących podmiotów na rynku dystrybucji sprzętu IT i RTV/AGD/GSM w Polsce oraz znaczący producent sprzętu komputerowego. Od 2006 r. Spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. ACTION dystrybuuje produkty największych dostawców na świecie, jest również producentem sprzętu IT pod własnymi markami: Actina (komputery stacjonarne, serwery), ActiveJet (materiały eksploatacyjne, produkty oświetleniowe i zasilające) oraz Actis (materiały eksploatacyjne).

    Miejsce pracy: Kraków

    Opis stanowiska:

    • Sporządzanie raportów, zestawień i analiz statystycznych dotyczących wyników, produktów, klientów
    • Telefoniczna obsługa klientów zewnętrznych i wewnętrznych w zakresie udzielania podstawowych informacji o produktach i usługach
    • Współpraca z innymi działami firmy
    • Aktualizacje danych w systemie
    • Wsparcie bieżących zadań działu oraz prowadzenie administracji działu

    Wymagania:

    • Bardzo dobra praktyczna znajomość MS Excel umożliwiająca codzienne sprawne tworzenie raportów - warunek konieczny
    • Umiejętność analizy danych
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na korespondencję z klientami
    • Komunikatywność, dokładność, dobra organizacja pracy

    Oferujemy:

    • Zdobywanie doświadczenia zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie, w perspektywicznej branży
    • Kontakt z produktami najnowszej technologii
    • Szkolenie wdrożeniowe
    • Interesującą pracę w przyjaznej atmosferze
    • Możliwość rozwoju zawodowego w tym awansu pionowego i poziomego w strukturach grupy kapitałowej
    • Prywatna opieka medyczna
    • Ubezpieczenie na życie
    • Karta MultiSport

    W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).