Logo Pracuj.pl

Asystent/ka działu księgowości

SUNDOOR Ławecki Sp. z o.o.O firmie

  • Chorzów
    Chorzów, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • ewidencja dokumentów księgowych
  • sprawdzanie poprawności danych zawartych na fakturach handlowych
  • weryfikacja i pomoc w księgowaniu dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz ustawą o rachunkowości i przepisami podatkowymi
  • wyjaśnianie niezgodności, współpraca z klientami firmy
  • uzgadnianie rozrachunków z kontrahentami i pracownikami
  • rozliczanie delegacji pracowniczych krajowych i zagranicznych
  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami
  • dodatkowe prace wykonywane na potrzeby działu księgowości

Nasze wymagania

  • wykształcenie ekonomiczne z zakresu finansów i rachunkowości (absolwenci technikum ekonomicznego, studenci ostatnich lat kierunku finanse i rachunkowość)
  • mile widziane wykształcenie wyższe ekonomiczne w zakresie finansów i rachunkowości
  • biegła znajomość MS Office; dobra znajomość MS Excel
  • doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku (praktyka/staż)
  • znajomość oprogramowania CDN ERP XL (będzie dodatkowym atutem)
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (będzie dodatkowym atutem)
  • umiejętność pracy w zespole i dobra organizacja pracy
  • samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie
  • mile widziana gotowość do podjęcia pracy od zaraz

To oferujemy

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w nowoczesnej firmie
  • szansę rozwoju umiejętności
  • umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia
  • dostęp do szkoleń i innych źródeł wiedzy
  • elastyczny czas pracy
  • nowoczesne narzędzia pracy niezbędne do wykonywania zleconych zadań
  • możliwość skorzystania z benefitów: karty Multisport i prywatnej opieki medycznej Medicover

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników

SUNDOOR Ławecki Sp. z o.o.

Sundoor Ławecki Sp.k.

Nasza firma działa na rynku od 1997 roku, zajmujemy się sprzedażą oraz montażem systemów zabezpieczających podczas prac na wysokości.

Nasze urządzenia wykorzystywane są także podczas akcji ratowniczych i działań interwencyjnych oddziałów specjalnych. Zakupiony sprzęt, objęty jest serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Umożliwiamy przeglądy okresowe i konserwację systemów stałych, dodatkowo przeprowadzamy ekspertyzy oraz szkolenia wysokościowe dla pracowników.

W strukturach firmy od 2004r działa również akredytowane Laboratorium Badawcze (AB 476), wykonujące pomiary pól elektromagnetycznych, pozwalające na wiarygodną, a także niezależną ocenę ekspozycji zarówno pracowników jak i środowiska naturalnego na pola elektromagnetyczne.

Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że nadesłanych ofert nie zwracamy.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Asystent/ka działu księgowości, Chorzów