Ta oferta pracy jest nieaktualna od 84 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/-ka Działu Księgowości ds. Należności

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 27.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Onet-RAS Polska to jedna z największych grup medialnych na rynku polskim i Europy Środkowo-Wschodniej.  Serwisy internetowe i tytuły prasowe Grupy mają miesięcznie ponad 16 mln użytkowników i czytelników, co daje nam pozycję lidera zasięgowego wśród polskich wydawców.

    Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    • Wsparcie Działu Należności
    • Rozliczanie kont analitycznych odbiorców
    • Wystawianie duplikatów faktur
    • Prowadzenie rejestru faktur korygujących
    • Obsługa korespondencji

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane kierunki: finanse, rachunkowość)
    • Doskonała organizacja pracy własnej
    • Samodzielność i odpowiedzialność
    • Szybkość działania i umiejętności koordynacji kilku zadań jednocześnie
    • Bardzo dobra obsługa pakietu MS Office (zwłaszcza  Excel)

    Oferujemy:

    • Umowę zlecenie
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Stabilne warunki zatrudnienia
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.