Logo Pracuj.pl

Asystent /ka Działu Księgowości

Grosch Księgowi i Prawnicy Sp. z o.o.O firmie

  • Katowice
    Katowice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • segregowanie dokumentów pod względem ich poprawności i rodzaju
  • przygotowanie, kontrola i skanowanie dokumentów księgowych
  • weryfikacja i obrabianie dokumentów w Saldeo
  • eksport dokumentów z programu Saldeo do programów księgowych
  • wystawianie faktur sprzedaży, not korygujących, dokumentów magazynowych
  • obsługa poczty firmowej
  • obsługa kontrahentów
  • kompletowanie i archiwizacja dokumentów księgowych po zakończonym okresie sprawozdawczym
  • nadzór nad właściwym obiegiem dokumentów oraz systematycznym dostarczaniem dokumentów przez kontrahentów
  • wykonywanie raportów i zestawień na potrzeby działu księgowości
  • uzupełnianie baz kontrahentów
  • inne obowiązki zlecone przez przełożonego

Nasze wymagania

  • znajomość pakietu Ms Office
  • obsługa urządzeń biurowych
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość programu Symfonia
  • znajomość programu Saldeo

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca w przyjaznej atmosferze
  • codzienne wsparcie merytoryczne

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Grosch Księgowi i Prawnicy Sp. z o.o.

Spółka Grosch od lat z sukcesem funkcjonuje na rynku usług prawnych, łącząc różnorodne doświadczenia zawodowe wielu osób. Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu księgowości, zagadnień podatkowych, a także szeroko rozumianego prawa gospodarczego i administracyjnego dla małych i dużych podmiotów gospodarczych. Cechuje nas indywidualne oraz kreatywne podejście do problemu, dzięki czemu jesteśmy w stanie rozwiązać nawet najbardziej nietypowe sprawy.

Wierzymy, że pracownicy stanowią największy kapitał naszej firmy. Cenimy ich wiedzę oraz doświadczenie, a także zaangażowanie w wykonywaną pracę. Jednocześnie, jako pracodawca, pragniemy zapewnić jak najlepsze warunki pracy w cenionej przez klientów firmie, gdzie realizacja kolejnych projektów pozwoli wzbogacić i poszerzyć kompetencje zawodowe.

Asystent /ka Działu Księgowości, Katowice