Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka działu księgowości

Eko-vit Sp. z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • wystawianie dokumentów sprzedaży krajowych i zagranicznych

  • segregowanie dokumentów i sprawdzenie ich poprawności pod względem ich poprawności i rodzaju

  • wprowadzanie dokumentów do systemu finansowo-księgowego

  • przygotowywanie zestawień na potrzeby działu księgowości

  • kontakt z klientami w zakresie dokumentowania transakcji

  • obsługa poczty firmowej przychodzącej i wychodzącej

  • inne bieżące nieskomplikowane prace wyżej niewymienione, w tym obowiązki zlecone przez przełożonego związane z bieżącą pracą działu księgowości

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse/rachunkowość) lub średnie z ukończonymi kursami księgowości

  • znajomość podstawowych zasad ustawy o rachunkowości i podstawowych przepisów podatkowych,

  • znajomość obsługi komputera MS Office i urządzeń biurowych

  • znajomość obsługi programu SAP będzie dodatkowym atutem

  • umiejętność pracy w zespole

  • język angielski w celu swobodnej komunikacji w zakresie mowy i pisma z kontrahentami

  • pracowitość, skrupulatność, dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • stanowisko z możliwością stałego poszerzania wiedzy

  • możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego

  • interesującą pracę i zróżnicowany zakres zadań

  • kartę sportową, ubezpieczenie grupowe

  • pracę w miłym i koleżeńskim dziale

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj lub dostarczenie bezpośrednio do siedziby firmy w Łodzi, ul. Techniczna 16/18. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.