Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka Działu Księgowości

AUTO BZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Obowiązki wynikające z charakteru stanowiska.

Nasze wymagania

  • Praktyczna znajomość Pakietu MS Office, w szczególności Excel,

  • Wykształcenie minimum średnie kierunkowe,

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Skrupulatność oraz dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.

To oferujemy

  • Interesującą pracę w renomowanej firmie,

  • Pracę w młodym i profesjonalnym zespole,

  • Szkolenia oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • Umowę o pracę,

  • Stabilne warunki zatrudnienia.

Nowy Autoryzowany Dealer i Serwis marek Skoda, Seat i Cupra.

Przewiń do profilu firmy