Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka Działu Księgowości

SOLBUD DEVELOPMENT sp. z o.o.O firmie

  • Towarowa 37
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

SOLBUD DEVELOPMENT sp. z o.o.

Towarowa 37

Poznań

Firma Solbud powstała w 1989 roku. Od początku działalności specjalizuje się w kompleksowym budowaniu osiedli domów jednorodzinnych i wielorodzinnych.

Zakres Obowiązków:

  • Pomoc w bieżących pracach księgowych i kadrowych
  • Wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu (Faktury sprzedaży, Faktury zakupu, wyciągi bankowe itp.)
  • Księgowanie wpłat od kontrahentów
  • Przygotowywanie podstawowych raportów

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie (preferowane: finanse i rachunkowość, księgowość, ekonomia)
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Skrupulatność, sumienność, cierpliwość
  • Umiejętność efektywnego planowania czasu pracy / terminowość
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Umiejętność pracy indywidualnej i w grupie
  • Umiejętność obsługi programu Płatnik
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, a w szczególności MS Excel
  • Znajomość przepisów księgowych i podatkowych
  • Znajomość przepisów kadrowych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8-16
  • Możliwość udziału w szkoleniach
  • Miłą atmosferę pracy

Ogłoszenie archiwalne