Oferta pracy

Asystent/ka działu ksiegowości

LeasingTeam GroupO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent
Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Asystent/ka działu ksiegowościNumer ref.: 0036770
Zakres obowiązków:
  • weryfikacja i wprowadzanie dokumentów księgowych w programie księgowym
  • sporządzanie zestawień finansowych w Excelu
  • obsługa poczty wychodzącej i przychodzącej
  • wystawienie faktur sprzedażowych
  • segregowanie dokumentów
  • prace archiwizacyjne
  • wsparcie Działu Finansów w organizacji pracy
Oczekiwania:
  • student kierunku ekonomicznego lub pokrewnego (finanse, rachunkowość, ekonomia, bankowość, matematyka) - warunek konieczny
  • podstawowa znajomość ustawy o rachunkowości
  • zainteresowania zagadnieniami księgowymi
  • biegła znajomość pakietu MS Office
  • chęć do pracy i rozwoju oraz zdolność logicznego myślenia
  • otwartość, komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów
Oferta:

Wybrana osoba będzie miała możliwość zdobywania doświadczenia w zakresie księgowości, rozwoju w kierunku prowadzenia spółek  z pełną obsługą księgowo-płacowo-administracyjną pod kierownictwem osoby przełożonej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Praca stała

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy