Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka Działu Księgowości

ERATO ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

ERATO ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Szeligowska 42

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wystawianie oraz księgowanie faktur sprzedaży i zakupu

  • Weryfikowanie dokumentów pod względem księgowym i merytorycznym

  • Prowadzenie rozrachunków, potwierdzanie sald

  • Wprowadzanie płatności do banku

  • Księgowanie wyciągów bankowych

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych oraz ich kontrola zgodnie z przepisami podatkowymi oraz standardami rachunkowości

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów), preferowane kierunki: ekonomia, finanse i rachunkowość, księgowość

  • Doświadczenie w dziale księgowości

  • Zdolność analitycznego myślenia

  • Rzetelność, dokładność oraz dobra organizacja pracy

  • Umiejętność szybkiego uczenia się

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel

  • Kreatywność, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość programu Optima (będzie dodatkowym atutem)

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia

  • Możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji

  • Profesjonalny zespół

  • Cykliczne szkolenia