Oferta pracy

Asystent/ka działu księgowości

iSpot Poland Sp. z. o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Technologie, których używamy

Wymagane

  • MS Office

Twój zakres obowiązków

  • Rozliczanie należności handlowych oraz innych

  • Księgowanie dokumentów magazynowych oraz faktur zakupu

  • Archiwizacja dokumentów, skanowanie oraz ich opisywanie

  • Wsparcie działu Księgowości w innych zadaniach

Nasze wymagania

  • Status studenta IV, V roku lub status absolwenta finansów i rachunkowości, ekonomii

  • Podstawy rachunkowości finansowej

  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office

  • Zdolności analitycznych

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz system premiowy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji poprzez udział w szkoleniach

  • Wsparcie współpracowników z dużym doświadczeniem (dzielimy się wiedzą)

  • Fajny zespół!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

iSpot Poland Sp. z. o.o.

iSpot to miejsce, gdzie każdy miłośnik produktów z nadgryzionym jabłkiem znajdzie najbardziej innowacyjne rozwiązania, a także Ekspertów, którzy wprowadzą Cię do świata nowych technologii.

Z naszymi Klientami dzielimy się pasją.

Dołącz do Naszego Zespołu!

Przewiń do profilu firmy