W państwa dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez North Coast Spółka Akcyjna z siedzibą w Pruszkowie, ul. 3 Maja 8, 05-800 Pruszkowie, zarejestrowana pod numerem KRS: 0000240460, NIP: 5260205055 moich danych osobowych zawartych w przesłanym/złożonym przeze mnie cv/liście motywacyjnym dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia i realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Asystent/ka działu księgowości wskazane w ofercie zmieszczonej na stronie portalu pracuj.pl zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.” A w przypadku gdyby chcieli Państwo, aby Wasze dokumenty aplikacyjne były brane również pod uwagę w przyszłych rekrutacjach, prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez North Coast Spółka Akcyjna z siedzibą w Pruszkowie, ul. 3 Maja 8, 05-800 Pruszkowie, zarejestrowana pod numerem KRS: 0000240460, NIP: 5260205055 moich danych osobowych zawartych w przedłożonym CV/liście motywacyjnym również na potrzeby przyszłych rekrutacji, które będą miały miejsce w okresie 1 roku od dnia zakończenia rekrutacji na stanowisko Asystent/ka działu księgowości wskazane w ofercie zmieszczonej na stronie portalu pracuj.pl zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.”
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka działu księgowości

North Coast S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 24 dni
    do: 10 lip 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • ewidencja dokumentów księgowych

  • sprawdzanie poprawności danych zawartych na fakturach handlowych

  • weryfikacja i pomoc w księgowaniu dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz ustawą o rachunkowości i przepisami podatkowymi

  • uzgadnianie rozrachunków z kontrahentami i pracownikami

  • rozliczanie delegacji pracowniczych krajowych i zagranicznych

  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami

  • dodatkowe prace wykonywane na potrzeby działu księgowości

Nasze wymagania

  • wykształcenie ekonomiczne o specjalności rachunkowość

  • znajomość przepisów podatkowych oraz przepisów z dziedziny rachunkowości

  • znajomość Word i Excel

  • sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • systematyczność, dokładność i rzetelność

  • umiejętność pracy w zespole i dobra organizacja pracy

  • samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie

  • mile widziana gotowość do podjęcia pracy od zaraz

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat;

  • Atrakcyjny system premiowy oparty o realizację celów;

  • Prywatna opieka medyczna;

  • Atrakcyjny system benefitów pozapłacowych (m.in. dofinansowanie karty MultiSport; bony i paczki świąteczne, imprezy integracyjne)

  • Dofinansowanie do wypoczynku;

  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole;

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • Miłą atmosferę w pracy;

  • Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji;

  • Narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy

North Coast S.A.

North Coast to lider w zakresie dystrybucji wysokogatunkowych produktów spożywczych

notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Przewiń do profilu firmy