Logo Pracuj.pl

Asystent/ka działu księgowości

North Coast S.A.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • ewidencja dokumentów księgowych
  • sprawdzanie poprawności danych zawartych na fakturach handlowych
  • weryfikacja i pomoc w księgowaniu dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz ustawą o rachunkowości i przepisami podatkowymi
  • uzgadnianie rozrachunków z kontrahentami i pracownikami
  • rozliczanie delegacji pracowniczych krajowych i zagranicznych
  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami
  • dodatkowe prace wykonywane na potrzeby działu księgowości

Nasze wymagania

  • wykształcenie ekonomiczne o specjalności rachunkowość
  • znajomość przepisów podatkowych oraz przepisów z dziedziny rachunkowości
  • znajomość Word i Excel
  • sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • systematyczność, dokładność i rzetelność
  • umiejętność pracy w zespole i dobra organizacja pracy
  • samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie
  • mile widziana gotowość do podjęcia pracy od zaraz

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat;
  • Atrakcyjny system premiowy oparty o realizację celów;
  • Prywatna opieka medyczna;
  • Atrakcyjny system benefitów pozapłacowych (m.in. dofinansowanie karty MultiSport; bony i paczki świąteczne, imprezy integracyjne)
  • Dofinansowanie do wypoczynku;
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole;
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Miłą atmosferę w pracy;
  • Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji;
  • Narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy

North Coast to lider w zakresie dystrybucji wysokogatunkowych produktów spożywczych

notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Asystent/ka działu księgowości, Warszawa