Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka Działu Księgowości

  • Zabrze, śląskie
  • Asystent
  • 2019-02-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    NMC POLSKA sp. z o.o.

    NMC Polska jest częścią Grupy NMC wiodącego europejskiego producenta pianek syntetycznych

    NMC Polska powstała w 1998 roku w Zabrzu i od tego czasu systematycznie się rozwija, w 2018 roku Zarząd NMC zdecydował o rozbudowie zakładu w zabrzańskiej KSSE, w związku z czym obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Zabrze

    Obowiązki:

    • Wsparcie działu księgowości w codziennych obowiązkach
    • Weryfikacja i wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu,
    • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów,
    • Kompletowanie, należyte przechowywanie i archiwizowanie dowodów księgowych,
    • Dbałość o płynny i terminowy przepływ dokumentacji księgowej
    • Sporządzanie korespondencji i dokumentacji księgowej zgodnie z bieżącymi potrzebami działu,
    • Pomoc w prowadzeniu ewidencji księgowych,
    • Sporządzanie zestawień, raportów i analiz,

    Wymagania:

    • Wykształcenie kierunkowe wyższe (ekonomia, rachunkowość, controlling, itp.)
    • Podstawowa wiedza z zakresu księgowości i ekonomii,
    • Dobra znajomość pakietu Ms Office (szczególnie Excel) – poziom średniozaawansowany
    • Chęć nauki i rozwoju
    • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
    • Odpowiedzialność, dokładność i staranność,
    • Wysoki poziom umiejętności analitycznych,
    • Umiejętność rozwiązywaniem problemów i uzyskiwania informacji,
    • Bardzo dobra organizacja pracy
    • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego – swobodna komunikacja

    Oferujemy:

    • Stałe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Ciekawą i rozwijającą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Dogodną lokalizację miejsca pracy- Zabrze Strefa ekonomiczna,
    • Wsparcie merytoryczne i pomoc doświadczonego zespołu,
    • Możliwość poszerzenia wiedzy i zdobycia nowych kompetencji
    • Duże szanse rozwoju;

    Jeśli chcesz zobaczyć czym się zajmujemy i jak wygląda nasza produkcja, zachęcamy do zobaczenia krótkiego filmiku:

    Chcę u Ciebie pracować - akcja Dziennika Zachodniego i KSSE

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych przez nmc Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Zabrzu (ul. Pyskowicka 15, 41-807 Zabrze), w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na stanowisko wymienione w ogłoszeniu, według przepisów rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych oraz w sprawie swobodnego przepływu takich danych a także uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz. UE L 119 z 4.5.2016 r.). Oświadczam, że została przekazana mi informacja o tym, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz, że mam prawo do cofnięcia niniejszej zgody w każdym czasie.

    Administratorem upoważnionym do przetwarzania moich danych jest nmc Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Zabrzu (ul. Pyskowicka 15, 41-807 Zabrze), wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Gliwicach, Wydział
    X Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000023726, NIP: 6312187483, REGON: 273849353, kapitał zakładowy w wysokości: 68.081.000,00 złotych.

    Zostałam/em poinformowana/y o prawie do cofnięcia zgody w dowolnym momencie za pomocą poczty tradycyjnej na adres: ul. Pyskowicka 15, 41-807 Zabrze lub drogą e-mailową pod adresem: [email protected].

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych,

    które może polegać na ich zbieraniu, utrwalaniu, organizowaniu, porządkowaniu, przechowywaniu, modyfikowaniu, pobieraniu, przeglądaniu, wykorzystywaniu, ujawnianiu, usuwaniu lub niszczeniu,

    w celu:

    • obsługi prowadzonego procesu rekrutacyjnego (postępowanie w sprawie zatrudnienia),
      w którym biorę udział jako kandydat do pracy;

    • otrzymywania w przyszłości informacji o ofertach pracy i prowadzonych procesach rekrutacyjnych.

    Wyrażam równocześnie zgodę, aby czynności przetwarzania moich danych osobowych dla potrzeb realizacji celów objętych niniejszą zgodą, były wykonywane w imieniu i na polecenie nmc Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Zabrzu jako Administratora przez podmioty trzecie (podmioty przetwarzające).

    Zostałam/em poinformowana/y, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.