Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka działu Logistyki

Knauf Industries Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • kontrola załadunków i stanów magazynowych

  • wprowadzanie do systemu zamówień klienta

  • kontrola dokumentacji systemowej/drogowej

  • drukowanie etykiet systemowych

  • wydawanie dokumentów kierowcom

Nasze wymagania

  • podstawowa znajomość pakietu Microsoft Office (Excel, Word) z otwartością na poszerzanie wiedzy

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

  • dobra organizacja pracy, systematyczność, dbałość o szczegóły

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w globalnym koncernie o silnej marce

  • konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz atrakcyjny system premiowy

  • bogaty koszyk benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, lekcje języka angielskiego, dofinansowanie do posiłków)

  • fundusz socjalny, w tym wczasy po gruszą, pożyczki na preferencyjnych warunkach

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • kompleksowe szkolenie wdrażające przed rozpoczęciem pracy

  • pomocny zespół oraz dobrą atmosferę pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Jesteśmy największym przetwórcą polistyrenu na świecie. Projektujemy i wdrażamy do masowej produkcji indywidualne rozwiązania dla najważniejszych branż przemysłowych: sektora AGD RTV, samochodowego, spożywczego i budowlanego. Dostarczamy izolacji, opakowań i kształtek z materiałów spienialnych EPS i EPP oraz elementów plastikowych wykonanych metodą wtrysku termoplastycznego.

W naszym zakładzie produkujemy części z tworzyw sztucznych głównie dla przemysłu samochodowego i branży AGD/RTV. Nieustannie rozwijamy stosowane przez nas technologie szkoląc równocześnie naszych pracowników, którzy z czasem posiadają kompleksową wiedzą na temat całego procesu produkcyjnego. Jeśli chcesz rozwijać swoje doświadczenie w oparciu o stabilne zatrudnienie zapraszamy Cię do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy