Ta oferta pracy jest nieaktualna od 101 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka działu Marketingu i Operacji

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 2017-08-04

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Metropolitan Investment jest pierwszym w Polsce zespołem prowadzącym projekty inwestycyjno – deweloperskie na rynku nieruchomości dochodowych dla klienta indywidualnego. Oferujemy unikalne i skuteczne rozwiązania na rynku nieruchomości poprzez projektowanie, budowę, komercjalizację i zarządzanie ukończonymi projektami.

Realizujemy niszowe projekty inwestycyjne w obszarach o największym potencjale zwrotu. Działamy innowacyjnie tworząc unikalne i atrakcyjne dla inwestora indywidualnego produkty przy jednoczesnym zapewnieniu najlepszego wsparcia w ich rozwoju.

Obecnie prowadzimy poszukiwania na stanowisko

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Bieżące wsparcie Działu Marketingu w realizacji projektów marketingowych
    • Redagowanie treści materiałów reklamowych
    • Przygotowanie researchu rynku oraz monitorowanie działań konkurencji
    • Aktywny udział w pracach z podwykonawcami firmy: programistami, grafikami, agencjami reklamowymi, agencjami internetowymi, portalami internetowymi, domami mediowymi itp.
    • Współpraca przy przygotowaniu eventów
    • Obsługa Social Media
  • Bieżące wsparcie Działu Operacji w realizacji prac back office
    • Umawianie spotkań, obsługa recepcji
    • Zastępowanie Office Managera

Oczekujemy do Ciebie:

  • Doświadczenie w pracy w dziale marketingu i/lub agencji PR będzie dużym atutem
  • Samodzielności w działaniu i chęci rozwoju
  • Lekkości pisania i bardzo dobrej znajomości zasad poprawnej polszczyzny
  • Wysokorozwiniętego poczucia estetyki
  • Innowacyjności i kreatywności
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Wysokiej kultury osobistej, ambicji i determinacja w osiąganiu celów
  • Wykazywania pozytywnej i optymistycznej postawy
  • Zaangażowania w pracę na rzecz osiągnięcia sukcesu przez Zespół

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w rozwijającej się organizacji
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pakiet świadczeń socjalnych
  • Udział w ciekawych projektach
  • Stanowisko z możliwością wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw
  • Pracę w zgranym i profesjonalnym zespole wywodzącym się z prestiżowych organizacji
  • Możliwość awansu i rozwoju swoich kompetencji zawodowych
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy

Zainteresowane osoby zachęcamy do wysłania CV klikając w przycisk:

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883 z późn. zm.), prowadzonych przez Metropolitan Investment S.A."

bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się