Oferta pracy

Asystent/-ka Działu Marketingu

POLBRUK S.A.

Ściegiennego 262

Kielce

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Zespołu Marketingu i PR w prowadzonych projektach, koordynowanie planów

  • Wsparcie działań marketingu regionalnego (południe Polski), pomoc przy organizacji spotkań dla Klientów

  • Administrowanie, materiałami, bazami danych i ich aktualizacja

  • Współredagowanie materiałów marketingowych

  • Współpraca przy tworzeniu strony internetowej, newsletterów wewn. i zewn., obsługa kampanii e-mailngowych

  • Monitorowanie trendów rynkowych i konkurencji

  • Kontakt z agencjami reklamowymi, PR, grafikami i drukarniami

Nasze wymagania

  • Umiejętność analitycznego i kreatywnego myślenia

  • Umiejętność komunikacji słownej i pisemnej

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Znajomość języka angielskiego (dalszą naukę zapewniamy)

  • Chęć rozwoju i motywacja do poszerzania własnej wiedzy

Mile widziane

Byłoby super, gdybyś znał/znała też podstawowe programy graficzne do obróbki zdjęć i lubił/lubiła temat architektury krajobrazu i aranżacji ogrodów.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w firmie, która istnieje na rynku polskim prawie 30 lat i otrzymała tytuł SUPERBRANDS 2020

  • Szkolenia z zakresu marketingu

  • Możliwość osobistego rozwoju i zdobywanie nowego doświadczenia

  • Doskonalenie języka angielskiego z pomocą profesjonalnych lektorów

  • Laptop oraz telefon służbowy

  • Dobrą atmosferę pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

Jesteśmy największym na polskim rynku producentem kostek i płyt betonowych oraz elementów małej architektury. Należymy do międzynarodowego koncernu CRH – jednego z kluczowych dystrybutorów materiałów budowlanych na świecie zatrudniającego łącznie ponad 85 tys. osób.

Spółkę Polbruk obecnie tworzy 19 Zakładów i zatrudnionych jest 700 osób. Dział Marketingu ma ogólnopolski zakres działania.

Przewiń do profilu firmy

Praca w Dziale Marketingu, w Zakładzie w Kielcach, zlokalizowanym przy ul. Ściegiennego 262 (z centrum Kielc możliwy dojazd autobusami: 103, 2, 29).

Nie wymagamy kierunkowego wykształcenia, potrzebny otwarty umysł, szybkie przyswajanie wiedzy, sprawne radzenie sobie z MS Office, znajomość social mediów i przyjazne spojrzenie „na beton”, architekturę miejską i ogrodową (praca z produktem). Pozostałych kwestii nauczymy Cię na miejscu.

Jeśli jesteś osobą wysoce zorganizowaną i logicznie myślącą, zapraszamy do naszego Zespołu.

Zapewniamy możliwość osobistego rozwoju i zdobywania nowego doświadczenia pracy.

Jeśli czujesz, że ta praca jest dla Ciebie, odezwij się koniecznie!