Ta oferta pracy jest nieaktualna od 362 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka działu marketingu

  • Michałowice (pow. grójecki), mazowieckie
  • Asystent
  • 25.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Thalgo Poland Sp. z o. o.

    Lider na rynku kosmetycznym poszukuje osoby na stanowisko

    Praca w biurze w Michałowicach
    Region: mazowieckie

    Opis stanowiska:

    • kreowanie materiałów marketingowych,
    • wycena wydruków i prac graficznych,
    • kontakt i współpraca z drukarniami,
    • organizację eventów,
    • współtworzenie planu marketingowego.

    Wymagania:

    • wykształcenie  o profilu marketingowym lub pokrewnym,
    • znajomość  branży kosmetycznej,
    • umiejętność prowadzenia projektów marketingowych,
    • znajomość narzędzi marketingowych,
    • min. dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
    • bardzo dobra znajomość angielskiego lub francuskiego.

    Oferujemy:

    • pracę na pełen etat,
    • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
    • samodzielne stanowisko,
    • ciekawe wyzwania  związane z uznanymi markami.

    Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego
    klikając w przycisk:

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

    Firma zastrzega sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.