Oferta pracy

Asystent/ka działu marketingu (offline)

BPO International

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie administracyjne i współpraca z zespołem Project Managerów

  • wsparcie w obsłudze narzędzi i systemów (m.in. uzupełnianie danych, odpowiedzialność za poprawność i kompletność danych)

  • przygotowanie analiz i statystyk

  • wsparcie w obsłudze i koordynacji realizowanych projektów marketingowych

  • koordynacja współpracy z partnerami zewnętrznymi (dostawcy IT, marketing, partnerzy biznesowi)

  • bieżące działania na rzecz Zespołu

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub student/ka ostatnich lat (kierunki ścisłe, ekonomiczne lub związane z zarządzaniem)

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

  • znajomość MS Office (w szczególności Excel)

  • pełna dyspozycyjność w tygodniu

  • zaangażowanie w pracę i inicjatywa w działaniach

  • skrupulatność i dokładność

  • umiejętność planowania i organizowania pracy własnej

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • zorientowanie na jakość i samodzielność w realizacji powierzonych zadań

To oferujemy

  • współpracę z najlepszymi specjalistami w branży

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • przyjazną atmosferę i fajny zespół młodych ludzi

  • prywatną opiekę medyczna i kartę Multisport

  • elastyczne godziny pracy

  • wieczory gier planszowych, świeże owoce i inne przyjemności

  • nowoczesne biuro w ścisłym centrum Warszawy (200m od Metra Centrum)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dogodna lokalizacja: ścisłe centrum Warszawy

  • możliwość skorzystania z oferty szkoleniowej

  • zniżka na posiłki w biurowej kantynie

  • możliwość nauki języka angielskiego i niemieckiego

Etapy rekrutacji
1

Twoja aplikacja

2

Krótka rozmowa telefoniczna

3

Zadanie rekrutacyjne

4

Spotkanie rekrutacyjne z managerem i HR

5

Ustalenie warunków współpracy

6

Początek przygody

BPO International oferuje usługi outsourcingowe najwyższej jakości, ściśle dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. Główne obszary usług, w których specjalizuje się BPO International to marketing, obsługa klienta, obsługa administracyjna, usługi IT, HR i payroll.

Brandnova to wiele różnych osobowości. Jesteśmy zespołem zorganizowanym w ramach BPO International. Jako niezależni specjaliści i eksperci, wspólnymi siłami, kompleksowo obsługujemy projekty marketingowe dla naszych klientów. Stawiamy na efektywną współpracę i innowacyjne podejście.

Przewiń do profilu firmy

Po każdym z etapów otrzymasz od nas informację zwrotną.

Po zakończeniu rekrutacji poprosimy Cię o wypełnienie krótkiej ankiety oceniającej proces.