Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka Działu Marketingu

REGIS Sp. z o.o.O firmie

REGIS Sp. z o.o.

553

Targowisko (pow. wielicki)

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie i przygotowanie komunikacji i narzędzi marketingowych – współpraca z agencjami i drukarniami,

  • Realizacja projektów trade marketingowych dedykowanych sprzedaży oraz materiałów POS,

  • Przygotowanie promocji konsumenckich przy współpracy z działem marketingu oraz sprzedaży,

  • Monitorowanie akcji trade marketingowych,

  • Pomoc w przygotowaniu prezentacji handlowych,

  • Monitorowanie kategorii i działań konkurencji,

  • Prowadzenie projektów związanych z zarządzaniem oraz rozwojem kategorii,

  • wsparcie w obsłudze i koordynacji realizowanych projektów marketingowych,

  • bieżące działania na rzecz Zespołu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, mile też widziani student/ka ostatnich lat (preferowane Marketing, Zarządzanie),

  • Zdolność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków,

  • Dynamizm w działaniu i nastawienie na rezultaty,

  • Dobra znajomość języka angielskiego,

  • Znajomość MS Office,

  • Pełna dyspozycyjność w tygodniu,

  • Zaangażowanie w pracę i inicjatywa w działaniach,

  • Skrupulatność i dokładność,

  • Umiejętność planowania i organizowania pracy własnej,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Zorientowanie na jakość i samodzielność w realizacji powierzonych zadań.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Duży zakres samodzielności,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji.

  • Świadczenia z funduszu socjalnego, w tym karnet Multisportu.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą działającą na rynkach międzynarodowych, wyróżnioną godłem RYNKOWY LIDER INNOWACJI, trzykrotnie uhonorowaną elitarnym tytułem GAZEL BIZNESU oraz nagrodzoną certyfikatem PERŁA POLSKIEJ GOSPODARKI. Stawiamy na innowacje, jakość i profesjonalizm według najwyższych standardów.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje:

  • Miejsce pracy: TARGOWISKO, gmina Kłaj, powiat wielicki

  • Zgłoszenia pisemne zawierające CV i list motywacyjny prosimy kierować poprzez przycisk Aplikuj