Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/Ka Działu Marketingu

JM INNOVATIVE COSMETICS sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

JM INNOVATIVE COSMETICS sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

gen. Józefa Zajączka 9A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie korespondencji z dostawcami

  • przygotowanie dokumentów wewnętrznych

  • sporządzanie zestawień, analiz i raportów

  • zbieranie informacji rynkowych

  • przygotowywanie prezentacji produktowych i innych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe na kierunkach związanych z marketingiem

  • dobra znajomość języka angielskiego – konieczna na co dzień

  • biegła obsługa aplikacji biurowych (pakiet MS Office)S Excel

  • bardzo dobra organizacja pracy umożliwiająca prowadzenie wielu projektów jednocześnie

  • kreatywność, zaangażowanie, zmysł estetyczny, dbałość o detale

Mile widziane

  • zainteresowanie branżą kosmetyczną

To oferujemy

  • odpowiedzialne stanowisko z możliwością realnego wpływu na finalny produkt i wizerunek marki / firmy

  • udział w tworzeniu innowacyjnych, prestiżowych produktów

  • satysfakcjonujące warunki zatrudnienia

  • dołączenie do stałego, niezwykle zaangażowanego zespołu