Oferta pracy

Asystent/ka Działu Marketingu

Craftware Sp. z o.o.O firmie

  • Wołoska 22, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent

Craftware Sp. z o.o.

Wołoska 22

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Pomoc przy pozyskiwaniu nowych klientów na rynku przy wykorzystaniu narzędzi do automatyzacji marketingu

  • Wyszukiwanie kontaktów pod kampanie marketingowe w sieci

  • Prowadzenie kampanii mailingowych

  • Poszerzanie oraz aktualizacja bazy klientów

  • Pomoc w przygotowywaniu prezentacji oraz innych materiałów marketingowych (w tym wideo)

  • Pomoc w administrowaniu stroną www

  • Pomoc w organizacji eventów biznesowych (webinary, konferencje)

  • Zamawianie gadżetów marketingowych oraz wizytówek

  • Wsparcie w prowadzeniu firmowych profili social media

  • Rozliczanie faktur działu marketingu

  • Wdrażanie nowych rozwiązań mających na celu zwiększenie efektywności prowadzonych działań (np. kampanie Account Based Marketing)

Nasze wymagania

  • Rok pracy w zespole marketingu na podobnym stanowisku

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Otwartość, inicjatywa i komunikatywność

  • Chęć rozwoju i próbowania nowych rzeczy

  • Systematyczność oraz dokładność w realizacji zadań

  • Praktyczna umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office, w szczególności word, excel, power point

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (poziom min. B2)

Mile widziane

  • Wykształcenie kierunkowe

  • Zainteresowanie branżą IT, e-commerce lub nowymi technologiami Umiejętność tworzenia grafik

To oferujemy

  • Zapewniamy wsparcie w rozwoju - szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, indywidualne planowanie ścieżki kariery, opiekę opiekuna merytorycznego

  • Oferujemy współpracę w oparciu o umowę zlecenie lub kontrakt B2B

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne