Ta oferta pracy jest nieaktualna od 81 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka Działu Marketingu

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 28.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Grupa Kapitałowa Baltona poszukuje kreatywnej osoby na stanowisko

    ASYSTENT / KA DZIAŁU MARKETINGU
    Miejsce pracy: Warszawa

    Oferujemy:

    • ciekawą i ambitną pracę w międzynarodowym środowisku
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • dobrą atmosferę pracy
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karta Benefit ze zniżką, atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego, „wczasy pod gruszą”, wsparcie na święta, zapomogi, pożyczki, owocowe poniedziałki i środy)
    • możliwość zdobycia nowych doświadczeń w dynamicznym środowisku
    • zniżki na kosmetyki znanych światowych marek

    Główne zadania:

    • wsparcie specjalistów w realizacji kampanii marketingowych
    • pomoc w opracowywanie materiałów reklamowych i przygotowywanie akcji promocyjnych w sektorze Travel Retail oraz F&B
    • redagowanie tekstów marketingowych oraz ich publikacja w Internecie
    • współpraca z agencjami reklamowymi w zakresie tworzenia nowych materiałów promocyjnych (online i offline)
    • stała współpraca z grafikiem, tworzenie briefów i nadzór nad kreacją
    • prace administracyjne w dziale
    • monitoring działań konkurencji

    Nasze oczekiwania:

    • komunikatywna znajomość języka angielskiego – warunek konieczny (praca w międzynarodowym środowisku)
    • poczucie estetyki
    • skrupulatność, dokładność, odpowiedzialność
    • umiejętność pracy w zespole
    • doskonała organizacja pracy własnej
    • zaangażowanie i chęć do podnoszenia zawodowych kompetencji

    Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie CV z fotografią
    przez wybranie przycisku "Aplikuj"

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PHZ Baltona SA z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych lub w inny sposób przeze mnie dostarczonych, dla potrzeb obecnego, jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z przepisami prawa powszechnie obowiązującego."