Ta oferta pracy jest nieaktualna od 31 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka Działu Marketingu

  • Wola Mrokowska (pow. piaseczyński), Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 2018-08-21

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Jesteśmy wiodącą firmą w Polsce w zakresie produkcji i dystrybucji elementów wentylacyjnych oraz czołową firmą na Rynku Europejskim.
    W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    ASYSTENT/ KA DZIAŁU MARKETINGU
    Lokalizacja: Warszawa (okolice), Wola Mrokowska (pow. piaseczyński)

    Główne zadania:

    • pomoc przy organizacji targów, szkoleń oraz spotkań branżowych,
    • współtworzenie kampanii promujących produkty na rynku polskim i zagranicznym,
    • wsparcie w zakresie tworzenia materiałów reklamowych i sprzedażowych,
    • tworzenie własnych projektów w zakresie działań marketingowych.

    Oczekiwania:

    • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
    • wykształcenie z zakresu marketingu, sprzedaży lub grafiki komputerowej – mile widziane osoby w trakcie studiów,
    • doświadczenie w sprzedaży lub marketingu będzie dodatkowym atutem,
    • silna motywacja do działania,
    • chęć stałego rozwoju,
    • kreatywne myślenie oraz poszukiwanie nowych rozwiązań,
    • dobra organizacja pracy i dynamizm w działaniu.

    Oferujemy:

    • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie z branży HVAC specjalizującej się w nowoczesnych systemach wentylacji,
    • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
    • zatrudnienie w ramach umowy o pracę.

    Miejsce pracy: Wola Mrokowska (przy trasie E7 Kraków-Warszawa)

    Zgłoszenia: CV prosimy nadsyłać poprzez przycisk:

    Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).