Oferta pracy

Asystent/ka działu morskiego

Eneria

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura Oddziału oraz obsługa bieżących spraw administracyjnych

  • ścisła współpraca z działem księgowości – opisywanie faktur, ewidencja dokumentów

  • rozliczanie zaliczek oraz wydatków pracowników

  • przygotowywanie ofert i wycena części

  • wsparcie działu serwisu

  • przygotowywanie zestawień i raportów

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie

  • minimum roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, mile widziane doświadczenie w firmach o profilu technicznym

  • znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym

  • komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole

  • samodzielność i dobra organizacja pracy

  • dobra znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas zastępstwa

  • premię roczną wypłacaną przed zakończeniem roku kalendarzowego

  • bogaty pakiet socjalny – opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do urlopu, kartę MultiSport, dofinansowanie obiadów

  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie, w przyjaznym zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie wypoczynku

Eneria

Eneria Sp. z o.o. zapewnia kompleksowe rozwiązania w zakresie projektów zasilania rezerwowego, kogeneracji, modułów energetycznych stosowanych w przemyśle morskim, kolejowym czy energetycznym, przy wykorzystaniu zaawansowanych technologii firmy CATERPILLAR®.

Jesteśmy wyłącznym przedstawiciel koncernu CATERPILLAR® w Polsce w zakresie sprzedaży i serwisu zespołów prądotwórczych i silników przemysłowych.

Przewiń do profilu firmy