Asystent/-ka działu nadzoru nad bezpieczeństwem farmakoterapii

PEOPLE Sp. z o.o.O firmie

4 2004 500 brutto / mies.
  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy farmaceutycznej, poszukujemy

Asystent/-ka działu nadzoru nad bezpieczeństwem farmakoterapiiNumer ref.: Asy/15/05/2021/AŚ-O&T

Obowiązki:

  • wsparcie działu Pharmacovigilance
  • wsparcie w procesie raportowania zgłoszeń działań niepożądanych
  • przegląd i analiza literatury z zakresu bezpieczeństwa farmakoterapii
  • przygotowywanie planu raportów PSUR
  • implementacja planów zarządzania ryzykiem
  • szkolenie pracowników z raportowania działań niepożądanych
  • archiwizacja dokumentów

Wymagania:

  • student bądź absolwent kierunków paramedycznych: farmacja, analityka medyczna, fizjoterapia, biologia, biochemia itp.
  • umiejętność organizacji czasu pracy
  • znajomość języka angielskiego - poziom zaawansowany

Oferta:

  • umowa o pracę
  • praca na pełen etat w międzynarodowej firmie z branży farmaceutycznej
  • praca w trybie Home office
  • wynagrodzenie na poziomie 4200-4500 zł brutto/msc
  • pakiet benefitów
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Kim jesteśmy?

Od 23 lat z powodzeniem łączymy pracowników i pracodawców. Sukcesy zawdzięczamy naszemu podejściu, zgodnie z którym Human Resources przekształcamy w Human Relations. Dlaczego? Bo w naszej branży profesjonalizm to odnajdywanie wspólnego mianownika między pracownikami, a pracodawcami.

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 403.

Ogłoszenie archiwalne