Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka Działu Negocjacji

EL-Service Sp. z o.o. (E. LECLERC)

Towarowa 35

Stare Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie w przygotowywaniu umów z kontrahentami

  • aktywny udział w przygotowywaniu analiz rynkowych i statystyk, monitoring rynku, trendów i wskaźników cenowych

  • prowadzenie ewidencji i archiwizacji danych

  • bieżący kontakt i wsparcie przedstawicieli sklepów

Nasze wymagania

  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku (mile widziany status studenta)

  • umiejętność tworzenia analiz i trafnego wnioskowania

  • orientacja na innowacyjne rozwiązania

  • samodzielność, elastyczność i energia w działaniu

  • umiejętność budowania relacji oraz pracy w zespole

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel, Power Point)

  • komunikatywność, dokładność, terminowość

To oferujemy

  • pracę na okres 6 miesięcy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub umowa o pracę

  • elastyczne godziny pracy

  • dogodne położenie biura w samym centrum Poznania ( w pobliżu dworca PKP i PKS)

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

EL – Service Sp. z o.o. to Centrum Usług Wspólnych dla sieci sklepów E. LECLERC. Świadczy usługi księgowe, handlowe, administracyjne, kadrowe oraz informatyczne.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.