Oferta pracy

Asystent/ka Działu Ofertowego / Inżynier Budowy

Menard Sp. z o.o.O firmie

  • lubuskie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent
Firma budowlana
Menard Sp. z o.o. o ugruntowanej pozycji na rynku
poszukuje aktualnie osoby na stanowisko:

ASYSTENT/KA DZIAŁU OFERTOWEGO / INŻYNIER BUDOWY

Numer ref.: Miejsce pracy: Biuro Regionu Poznań / Budowy Regionu Poznań

Opis stanowiska:

  • wspieranie prac administracyjnych w biurze / na budowie,
  • ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzącej w biurze / na budowie,
  • koordynacja współpracy z dostawcami wybranych usług,
  • organizacja spotkań i wyjazdów negocjacyjnych,
  • tworzenie pozytywnego wizerunku firmy,
  • analiza dokumentacji projektowej / przetargowej pod względem kompletności i poprawności,
  • pozyskiwanie ofert na materiały budowlane i usługi podwykonawcze (przygotowywanie i wysyłanie zapytań ofertowych na potrzeby przygotowania wycen ofertowych),
  • tworzenie i prowadzenie baz danych podwykonawców, dostawców, kontrahentów,
  • przygotowywanie przedmiarów robót na potrzeby wycen ofertowych,
  • pomoc w przygotowywaniu wycen ofertowych oraz ofert,
  • pomoc w koordynowaniu prac budowlanych w zgodności z dokumentacją projektową oraz przyjętymi harmonogramami i terminami umownymi,
  • pomoc w nadzorowaniu prac na budowach w zgodności z dokumentacją techniczną i przepisami BHP,
  • kontrola nad jakością wykonywanych prac budowlanych oraz ilością i jakością dostarczanych materiałów,
  • inwentaryzacja i rozliczanie sprzętu na prowadzonej budowie,
  • raportowanie, składanie sprawozdań z wykonywanych prac.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe budowlane,
  • umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej,
  • mile widziane doświadczenie w branży geotechnicznej
  • mile widziane doświadczenie w ofertowaniu / wycenie robót / przygotowaniu produkcji w branży budowlanej
  • praktyczna znajomość programów MS Office, AutoCad,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • pracowitość i solidność,
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • umiejętność analitycznego myślenia i kreatywność
  • uczciwość, lojalność,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • stałą, odpowiedzialną pracę w firmie budowlanej o ugruntowanej pozycji, dającej możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • udział w ambitnych projektach przy wsparciu najlepszych ekspertów w branży,
  • dodatkowo zapewniamy atrakcyjne  warunki pracy, konkurencyjne  wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz system szkoleń,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • bogaty pakiet socjalny.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Klikając w przycisk „Aplikuj teraz” wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Menard Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Powązkowska 44c, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy