Logo Pracuj.pl

Asystent/ka Działu Operacyjnego

Synevo Sp. z o.o.O firmie

Synevo Sp. z o.o.

Zamieniecka 80

Praga-Południe

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące wsparcie Działu Operacyjnego;
  • Zarządzanie obiegiem dokumentów oraz utrzymanie sprawnego przebiegu informacji;
  • Obsługa administracyjna Działu Operacyjnego w kwestiach organizacyjnych;
  • Wykonywanie zadań powierzonych przez Managera;
  • Współpraca z innymi członkami działu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Praktyczna znajomość formularza kalkulacyjnego Excel;
  • Wysoka kultura osobista, zaangażowanie oraz komunikatywność;
  • Skrupulatność i dbałość o szczegóły w codziennych zadaniach;
  • Kreatywność i inicjatywa w działaniu;
  • Gotowość do zdobywania nowej wiedzy;
  • Dobre umiejętności planowania i organizacji;
  • Poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie na pół etatu;
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-12:00;
  • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności i zdobywania nowych doświadczeń;
  • Niezbędne narzędzia do pracy;
  • Doskonałą atmosferę każdego dnia.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej

Jesteśmy firmą o europejskim zasięgu wchodzącą w skład międzynarodowej sieci Laboratoriów Medycznych - działających na terenie Europy Środkowo – Wschodniej. Synevo Sp. z o.o. działa na rynku polskim od 2005 roku. Kładziemy nacisk na stały rozwój otwierając nowe Laboratoria Analityczne. Świadczymy kompleksową usługę w zakresie ogólnej i specjalistycznej diagnostyki laboratoryjnej - od prostych badań diagnostycznych po prowadzenie skomplikowanych projektów badań klinicznych – w tym podstawowe badania krwi, badania genetyczne, badania immunologiczne, badania hormonalne, badania w czasie ciąży i wiele innych.

Asystent/ka Działu Operacyjnego, Zamieniecka 80, Praga-Południe, Warszawa